Sesja ciążowa Miejska Górka - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Miejska Górka

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Mam na imię Marie Filonenko i mam ukochaną sztukę - tworzenie pięknych wspomnień w niezwykłych sesjach ciążowych. Lubię sprawiać, że ludzie się uśmiechają, gdy patrzą na moje zdjęcia! W mieście Miejska Górka i okolicach znajduje się wiele pięknych miejsc na sesje ciążowe - od pięknych pól, po starodrzewne lasy. Jeśli szukasz specjalisty od sesji ciążowych - jestem to ja! Zapraszam do kontaktu ze mną, aby dowiedzieć się więcej na temat moich usług. Przygotuj się na magię, którą mam w zanadrzu! Możesz mieć pewność, że z pomocą mojej sztuki stworzymy piękne i niezapomniane wspomnienia.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka Marie Filonenko działam na terenie miejscowości Miejska Górka oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat rawicki i sąsiadujące takich jak: Rawicz, Krobia, Jutrosin, Bojanowo, Poniec. Ponadto wykonuję sesje ciążowe na terenie całej Polski i jestem gotowa do podróży w inne regiony. Zamawiając moje fotografia masz pewność, że zyskasz unikalne zdjęcia, których nikt Ci nie odbierze. Wszystkie ujęcia stworzone przeze mnie są wyjątkowe, pełne szczegółów i piękna. Długoletnim doświadczeniem mogę zapewnić najwyższą jakość.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl