Sesja zdjęciowa dla par Jutrosin - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Jutrosin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, mam na imię Marie i jestem fotografką z okolic Jutrosina. Uwielbiam zajmować się sesjami zdjęciowymi dla par. Czy wspólne zdjęcie to dobry pomysł na waszą okazję lub jako prezent dla szczególnej osoby? Możesz na mnie liczyć! Gotowa jestem uwiecznić każdą piękną chwilę między wami. Sprawdź moją ofertę! Idąc naprzód, cieszymy się, że możemy Twoje chwile szczęścia ukryć w naszych zdjęciach.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa - para tańczy w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna Marie Filonenko działa na terenie Jutrosina, powiatu rawickiego i miejscowości sąsiadujących takich jak: Kobylin, Zduny, Miejska Górka, Krobia, Krotoszyn. Jest też w pełni gotowa do podróży w inne rejony Polski, aby odwiedzić przyszłe Pary Młode, które jej potrzebują. Niezależnie od lokalizacji, Marie oferuje unikalną i niezapomnianą sesję w odpowiednim dla Pary miejscu. Mając na uwadze jej pasję, Marie pozostaje otwarta na fotografowanie w dowolnym miejscu w kraju, gdzie Pary Młode zechcą danej sesji zażyczyć sobie.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl