Zdjęcia ślubne Miejska Górka - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Miejska Górka

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Maria Filonenko, profesjonalna fotografka. Stoimy u progu najdłuższego słonecznego sezonu – idealnego czasu na uroczystą sesję ślubną. Pragnę Państwa zaprosić do obejrzenia przykładowych moich prac. Okolice Miejska Górka to wspaniały zakątek Polski, gdzie czuję się swobodnie tworząc sesje ślubne. Skontaktuj się ze mną i pozwól przenieść Wasz zakochany magiczny dzień na zdjęciach! Z przyjemnością uczestniczę także w sesjach narzeczeńskich i plenerowych, będę honorowym fotografem na Waszym ślubie.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna i portretowa Marie Filonenko jest aktywna na terenie powiatu rawickiego. Zajmuje się wykonywaniem sesji ślubnych na terenie Miejska Górka i okolicznych miejscowości, m.in. Rawicz, Krobia, Jutrosin, Bojanowo, Poniec. Marie z wielką radością wykonuje też sesje ślubne na terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami. Jest gotowa do podróży gdziekolwiek potrzeba. Dysponuje bogatym doświadczeniem i zaawansowaną technicznie aparaturą, aby w pełni usatysfakcjonować klientów.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna wiem, jak ważną rolę odgrywają kościoły w tej niezwykłej chwili. Spontaniczne i pełne emocji momenty w kościele to dla mnie czysta poezja. Dzięki mojemu zaangażowaniu, inicjatywie i doskonałym umiejętnościom dostrzegania tych wyjątkowych momentów, podczas reportaż ślubnych w kościele moje zdjęcia ślubne są pełne emocji, magii i cudownych chwil.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla i Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Boboli, a także Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Elżbiety, Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Parafia pod wezwaniem Narodzenia Pańskiego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka weselna cenię sobie wyjątkowe chwile, dlatego do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Cenię swoją spostrzegawczość, dzięki której mam szansę dostrzec interesujące sytuacje i szybko na nie reagować. Moją pracowitość, oryginalność w doborze kadrów i doświadczenie wykorzystuję, aby uwiecznić romantyczne, zabawne i poruszające wspomnienia z wesela. Przy doborze miejsca na wesele warto wziąć pod uwagę okoliczne sale - BELPOL P. A Sp. z o.o., Diament - Hotel & Restauracja, Hotel Ambasada - ponieważ gwarantują one niezapomniane doznania.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

BELPOL P. A Sp. z o.o. cechuje się atrakcyjną salą balową, a Diament - Hotel & Restauracja może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel Ambasada to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Sala Bankietowa Anna i Sala weselno - bankietowa Magnolia. Poza tymi wcześniej wymienionymi Sala Bankietowa w Wąsoszu, Zamek w Rydzynie i Sala Bankietowa WERNI też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl