Sesja zdjęciowa dla par Wyrzysk - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Wyrzysk

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, nazywam się Marie i jestem fotografką wykonującą sesje zdjęciowe dla par wokół miejscowości Wyrzysk. Jeśli szukasz wyjątkowych ujęć twoich chwil z drugą osobą, to odpowiednim miejscem jestem ja! Stworzę dla was wspaniałą pamiątkę, unikalną i pełną czułości. W mojej ofercie znajdziecie sesje zdjęciowe plenerowe oraz miejskie, a także rozmowę na temat wybranych przez was koncepcji. Zapraszam do kontaktu i do zapoznania się z moimi zdjęciami, aby przekonać się jak wrażliwa historia może zostać uchwycona przeze mnie.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa pary całującej się pod prysznicem
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa pary obejmującej się w łóżku
  • Sesja zdjęciowa pary obejmującej się na łące podczas zachodu słońca
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna oferuję usługi fotografii dla par na terenie miejscowości Wyrzysk oraz innych miejscowościach powiatu pilskiego, m.in. Łobżenicy, Wysokiej, Szamocinie, Margoninie i Krajence. Podejmuję również wyzwania i pomysły na sesje ślubne w innych strefach Polski i za granicą. Więc jeśli jesteście młodymi parą lub po prostu zakochanymi, którzy chcą zatrzymać się chwilę na zdjęciach, skontaktujcie się ze mną! Moją słabością jest wykonywanie sesji dla par w niestandardowych lokalizacjach i dala tego jestem otwarta na nowe pomysły oraz wrażenia.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl