Sesja chrztu Krobia - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Krobia

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witam, nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką, wykonującą sesje chrztu w Krobii, ale również w okolicach. Chcecie, abyście mogli utrwalić chwile tego szczególnego dzień? Skontaktujcie się ze mną i zróbcie zdjęcia tej magicznej chwili! Praca z najmłodszymi to moja pasja, dlatego wykonam ją dla Was z największą starannością. Przy współpracy ze mną możecie oczekiwać profesjonalnych fotografii z zachowaniem zasad higieny. Zadbam, abyście mieli niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego wydarzenia.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - gromnica i pamiątka
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka specjalizuję się w sesjach chrztu dzieci, a moje terenyem działnania obejmuje Krobia oraz miejscowości w powiecie gostyńskim, w tym Gostyń, Poniec, Miejska Górka, Kobylin i Pogorzela. Generalnie, jestem gotowa podróżować po całej Polsce, by wykonać profesjonalne zdjęcia Państwa dzieciom. Pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem oraz zawsze staram się zadowolić moich klientów.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Na pierwszy rzut oka sesje chrztu mogą wydawać się skomplikowanymi projektami, ale jako doświadczona fotografka stale wyznaczam sobie wyższe standardy. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby zapewnić, że zdjęcia z tych uroczystości będą wyjątkowe. Mogę poszczycić się dużą inicjatywą i zaangażowaniem, jak również doskonałą umiejętnością dostrzegania kluczowych, emocjonalnych momentów i tworzenia pięknych, interesujących wizualnie kadrów. Na przykład w naszym regionie pięknymi kościołami są Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja oraz Parafia pod wezwaniem bł. Edmunda Bojanowskiego, w których regularnie towarzyszę rodzinom podczas chrztu dziecka.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem bł. Edmunda Bojanowskiego może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego i Najświętszego Serca Jezusowego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Królowej Polski, a także Parafia pod wezwaniem Św. Małgorzaty. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem NMP Świętogórskiej, Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl