Sesja ciążowa Krobia - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Krobia

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Kochając fotografię, mam wielkie pragnienie wyrażenia sztuki poprzez piękno, które często objawia się wśród zmieniających się obrazków życia. Doświadczenia zdobyte przez lata sprawiło, że cała moja pasja ukierunkowała się w zachwycaniu pięknem sesji ciążowych. Mam nadzieję, że dzięki moim walorom artystycznym i umiejętnościom oraz wiedzy, będę mogła wykonać wspaniałe sesje w miejscowości Krobia i jego okolicach. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej, aby bliżej poznać moją ofertę i skontaktować się ze mną. Jeśli Twoje serce bije dla piękna - spotkajmy się, a ja pomogę Ci je odkryć.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka ciążowa Marie Filonenko działam głównie na terenie miejscowości Krobia oraz innych miejscowości, takich jak Gostyń, Poniec, Miejska Górka, Kobylin, Pogorzela, które są w powiecie gostyńskim i jego okolicach. Sesje ciążowe mogę również wykonywać w dowolnym miejscu w Polsce i jestem otwarta na podróże do innych regionów. Regularnie odwiedzam różne miasta, co daje mi możliwość realizacji sesji w nowych, fascynujących lokalizacjach. Swoje sesje ciążowe ukazuję z nowoczesnym i kreatywnym podejściem, by zadbać o naturalność wykonywanych zdjęć.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl