Sesja zdjęciowa dla par Sompolno - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Sompolno

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko, fotografka działająca w województwie wielkopolskim i okolicach. Uwielbiam tworzyć piękne sesje zdjęciowe dla par w wyjątkowej scenerii. Jeśli szukacie ujęć, które opowiedzą Waszą historię, jestem tu dla Was! Propozycja mojej oferty obejmuje sesje w moim studio oraz na terenie Sompolna i jego okolic. Zgłoście się do mnie, abyśmy mogli wspólnie stworzyć niezapomniane wspomnienia. Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną i zobaczenia więcej przykładowych zdjęć z moich sesji zdjęciowych na stronie internetowej. Poznajcie moje prace i cieszcie się pięknym pamiątkowym albumem.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa pary całującej się w łóżku
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Marie Filonenko oferuje sesje zdjęciowe dla par na terenie powiatu konińskiego i jego okolic takich jak: Sompolno, Ślesin, Kleczew, Koło, Konin oraz Przedecz. Uwielbia fotografować gdzieś na łonie natury, gdzie pozwala się oddać temu, co spontaniczne. Jednakże, Marie wykonuje również sesje w mieście. Marie lubi podróżować i oferuje sesje zdjęciowe w całej Polsce oraz jest gotowa do odbycia podróży za granicę.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl