Sesja chrztu Kleczew - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Kleczew

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Najpiękniejszy dzień w życiu twojego dziecka powinien być uwieczniony na pięknych zdjęciach. Jako doświadczona fotografka chrztu i okolicznościowych sesji zdjęciowych chętnie zapraszam do skorzystania z moich usług. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z moimi pracami i do kontaktu ze mną w sprawie wykonania sesji chrztu w miejscowości Kleczew i okolicach. Wykonam niezapomniane zdjęcia najpiękniejszego dnia z życia Twojego dziecka. Najwyższa jakość zdjęć z zachowaniem Twoich oczekiwań. Sprawdź całą ofertę na mojej stronie.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Fotografka Marie Filonenko wykonuje sesje chrztu na terenie miejscowości Kleczew oraz w innych miejscowości, które obejmuje powiat koniński, takich jak Ślesin, Golina, Konin, Sompolno i Słupca. Marie kocha pracować przy podróżach i jest gotowa do podróży po całej Polsce i innych regionach. Jest otwarta na wszystkie przygody, które zapewni jej zarówno możliwość poznania nowych ludzi, nowych miejsc i zarabiania pieniędzy.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Cieszę się, że decydujesz się na fotografię chrztu swojego dziecka. To ważne wydarzenie odzwierciedli pamiątki i wspomnienia, które zawsze możesz mieć na oku. Jako fotografka chrztu oferuję pełne zaangażowanie i innowacyjne pomysły, tak abyście mogli cieszyć się pięknymi i wzruszającymi momentami. Dzięki moim umiejętnościom, jestem w stanie wytropić niezwykłe i przepełnione emocjami chwile i złapać je w najdrobniejszych szczegółach, tworząc innowacyjne kadry. W okolicy są piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła i Parafia pod wezwaniem Dobrego Pasterza i Św. Mikołaja, które są idealnymi miejscami do tworzenia kadrów.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Dobrego Pasterza i Św. Mikołaja może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Jerzego Matulewicza, Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl