Sesja zdjęciowa dla par Golina - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Golina

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Mam na imię Marie i jestem fotografką wykonującą sesje dla par w miejscowości Golina i jej okolicach. Chciałabym przedstawić Wam moją ofertę tworzenia oryginalnych i pięknych zdjęć, które będą Wam towarzyszyć przez wiele lat! Nie można lepiej wspomóc jakiejkolwiek narodziny miłości! Łapię swój aparat i podróżuję, aby sfotografować Wasze magiczne chwile, niektóre z nich nawet dla Was niewidoczne. Jeśli macie ochotę przekonać się o mojej pracy i trosce o szczegóły - skontaktujcie się ze mną! Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Zakres mojej działalności obejmuje sesje zdjęciowe dla par w Golina i okolicach. Obszar obejmuje m.in powiat koniński, takie miasta jak Konin, Kleczew, Zagórów, Słupca, Rychwał. Oferuję także swoje usługi na terenie całej Polski i jestem gotowing odwiedzać inne regiony. Moje sesje zdjęciowe są zawsze pełne charakteru i osobistego dotyku. Jestem otwarty na spotkanie wyjątkowej miłości każdej pary i stworzenie świetnych wspomnień, które pozostaną trwale zakorzenione w sercach.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl