Sesja ciążowa Kalisz - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Kalisz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie – fotografka specjalizująca się w sesjach ciążowych. Pracuję na terenie miasta Kalisz oraz okolic, dzięki czemu pary z tego rejonu zawsze są mile widziane w moim studiu! Przygotowuję piękne, przytulne i maksymalnie komfortowe sesje ciążowe, dzięki którym możesz uwiecznić na zdjęciach szczególny moment twojego życia. Zadbam o przyjazną atmosferę oraz profesjonalną obsługę, co pozwoli Ci cieszyć się krótkim czasem spędzonym u mnie.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotograf, staram się zapewnić Państwu wyjątkowe wrażenia i pozostawiam po sobie piękne wspomnienia - szczególnie gdy mowa o sesjach ciążowych. Wykonuję je głównie na terenie powiatu Kalisz wraz z sąsiednimi miejscowościami takimi jak: Kalisz, Nowe Skalmierzyce, Opatówek, Stawiszyn, Koźminek, Ostrów Wielkopolski. Poza tymi obszarami, jestem również gotowa do podróży w inne części Polski, aby spełnić Państwa oczekiwane rezultaty. Chętnie przystanę na wszelkie propozycje wycieczek i sesji ciążowych w dowolnym miejscu w Polsce.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl