Zdjęcia ślubne Grabów nad Prosną - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Grabów nad Prosną

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko – profesjonalna fotografka ślubna. Chętnie pokocham mój aparat dla twojej sesji ślubnej w pięknym Wielkopolskim regionie Grabowa nad Prosną i wokół. Uwieczniam niesamowite chwile, jak rosnące uczucia i radość, abyś miała przyjemne wspomnienia już na zawsze. Skontaktuj się ze mną, jeśli szukasz doskonałych ujęć i wyjątkowego wyrazu w swojej sesji ślubnej. Jestem gotowa spełnić twoje marzenia i przygotować unikalną kolekcję, którą będziesz cenić do końca życia.

Otwórz portfolio
  • Czarno-białe weselne zdjęcia ślubne z imprezy
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Czarno-białe zdjęcie weselne podczas pierwszego tańca pary młodej
  • Zdjęcie ślubne pary młodej obejmującej się na tle regałów z książkami
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Marie Filonenko wykonuje sesje ślubne i inne zdjęcia na terenie miejscowości Grabów nad Prosną oraz powiatu ostrzeszowskiego, obejmując miejscowości takie jak Mikstat, Ostrzeszów, Nowe Skalmierzyce, Ostrów Wielkopolski i Opatówek. Ponadto, Marie wykonuje sesje na terenie całej Polski, dzięki czemu jest gotowa do podróży do innych regionów i kontynentów, aby zrealizować zlecenie. Jakość oferowanych przez nią zdjęć i wyjątkowe piękno kadru zawsze doceniane są przez klientów.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotograf ślubny od lat pracuję na całym świecie. Robienie zdjęć kościelnych to dla mnie szczególny rodzaj inspiracji i wyzwanie. Mam niewyobrażalną inicjatywę, dzięki której moje zdjęcia w kościele zwracają uwagę na cudowne i szczególne chwile. W moich fotografiach szczególną uwagę zwracam na detale i emocje. Tu na Śląsku mam okazję fotografować w pięknych wnętrzach, takich jak Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy czy też Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem NMP to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Jadwigi Królowej, a także Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia NMP. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Parafia pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego i Parafia pod wezwaniem Bożego Ciała też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

W swoich reportażach ślubnych staram się przedstawić magię weselnych chwil. Cały czas czuję intymny związek z para młodą i jest to dla mnie niesamowite uczucie. Jestem niezwykle spostrzegawcza i umiejętnie reaguję na interesujące sytuacje, przez co moje zdjęcia są pełne spontanicznych scenek z życia pary. Pracuję z oddaniem i boję się spróbować czegoś nowego, dzięki czemu kadry są oryginalne oraz wyjątkowe. Z pasją portretuję śluby w takich miejscach jak Hotel i Restauracja „Dworek 1885”, Zajazd Ostoja czy Zajazd na Kuźnikach. Jestem gotowa rozpocząć współpracę z następną parą w wyjątkowy sposób – fotografując ich weselne uroczystości.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel i Restauracja "Dworek 1885" cechuje się atrakcyjną salą balową, a Zajazd Ostoja może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Zajazd na Kuźnikach to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Katrina i Motel ES Wieruszów Sala Weselna. Poza tymi wcześniej wymienionymi Firma Handlowo Usługowa, Restauracja Dwór Stary Chotów i Pałac Bagatela też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl