Sesja artystyczna Grabów nad Prosną - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Grabów nad Prosną

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jesteś poszukiwaczem pięknych momentów - przyjdź do mnie! Sesje artystyczne w Grabowie nad Prosną i okolicach będą doskonałą okazją do chwytania emocji w obiektywie. Jako fotografka od lat przygotowuję specjalne sesje, które tworzę przy współudziale moich Klientów. Żyjemy w niezwykłych czasach - wyciągnij z nich jak najwięcej za pomocą moich usług! Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www i do ustalenia szczegółów sesji.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotograf artystyczny mam szczęście móc tworzyć dobrej jakości obrazy w otoczeniu pięknej natury. Specjalizuje się w wykonywaniu sesji artystycznych na terenie Grabowa nad Prosną oraz innych miejscowości administrowanych przez powiat ostrzeszowski, takich jak Mikstat, Ostrzeszów, Nowe Skalmierzyce, Opatówek oraz Ostrów Wielkopolski. Mile widziane są również wycieczki do innych miejscowości w całej Polsce, a także podróże do innych regionów, gotowy do zrealizowania niesamowitych sesji! Zdolność mierzenia się z codziennymi wyzwaniami sprawia, że każda sesja jest wyjątkowa. Pracuję zaledwie z nielicznymi technikami fotografii, aby zapewnić oryginalność i potwierdzić nasz profesjonalizm.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl