Sesja rodzinna Grabów nad Prosną - plener na polu

Sesja rodzinna Grabów nad Prosną

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko i z pasją oglądam świat przez obiektyw. Jeśli szukasz profesjonalnego obrazu dla swojej rodziny z okolic Grabowa nad Prosną, jestem tutaj! Uwielbiam wykonywać sesje rodzinne, bo pozwalają mi uwiecznić niezapomniane chwile. Wiem, jak ważna jest dla Ciebie dokumentacja ważnych momentów. Pozwól mi skomponować piękne wspomnienia ze wszystkich członków rodziny.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja noworodkowa - tata trzyma dziecko, a mama przytula się do jego rameinia
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka rodzinna farelizuję sesje w Grabowie nad Prosną i innych miejscowościach w powiecie ostrzeszowskim, takich jak: Mikstat, Ostrzeszów, Nowe Skalmierzyce, Ostrów Wielkopolski i Opatówek. Mało tego! Jadę na sesje do fotografowanych rodzin całą Polskę - jeśli masz ochotę spojrzeć w obiektyw w innym regionie, nie stanę na drodze! Zapraszam do kontaktu z moją ofertą fotografowania rodzinnego! Możesz zamówić u mnie sesje zdjęciowe i cieszyć się piękną pamiątką.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl