Sesja rodzinna Wielichowo - plener na polu

Sesja rodzinna Wielichowo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witaj, to ja Marie Filonenko - profesjonalna fotografka rodzinna działająca na terenie Wielichowa i okolic. Robię sesje rodzinne, ślubne oraz dziecięce. Praca z dziećmi to wyjątkowe wyzwanie, jednak to właśnie dzieci nadają zdjęciom ogromnego charakteru. Prowadzę również warsztaty i zajęcia z fotografii. Chciałabym zaproponować Ci najwyższą jakość usług i odpowiednio uchwycić Twoje wspomnienia. Przyjdź do mnie, bym mogła wykonać dla Ciebie pełen uroku sesję fotograficzną. Skontaktuj się ze mną, aby zobaczyć moje prace i ofertę. Z radością odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
  • Sesja rodzinna rodzeństwa - dwóch dziewczynek
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka Marie Filonenko wykonuję sesje rodzinne na terenie Wielichowa i miejscowości w powiecie grodziskim, w tym Rakoniewic, Grodzisku Wielkopolskim, Wolsztynie, Śmiglu i Kościanie. Moja oferta jest również skierowana na całej Polsce, więc jestem gotowa do podróży w inne regiony, aby zapewnić doskonałe zdjęcia.Z odwagą i pasją tworzę niestandardowe fotografie rodzinne, które są wyjątkową pamiątką. Moją mocną stroną jest zdolność połączenia szlachetnych ujęć z niezwykłymi rozwiązaniami, które są odpowiednie dla każdego rodzaju rodzinnej sesji.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl