Sesja rodzinna Grodzisk Wielkopolski - plener na polu

Sesja rodzinna Grodzisk Wielkopolski

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Uwiecznianie ważnych momentów w życiu jest niezwykle ważne. Zapamiętywanie rodzinnych chwil sprawia, że będąc w przyszłości, nasze serca będą pełne dobrych wspomnień. Zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty sesji rodzinnej w okolicach Grodziska Wielkopolskiego! Pozwól mi pomóc Ci utrwalić wspomnienia tego wyjątkowego czasu w Twoim życiu. Chcesz spróbować? Skontaktuj się ze mną! Marie Filonenko, fotografka".

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
  • Sesja noworodkowa - tata trzyma dziecko, a mama przytula się do jego rameinia
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
  • Sesja rodzinna rodzeństwa - dwóch dziewczynek
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Z przyjemnością realizują sesje rodzinne na terenie miejscowości Grodzisk Wielkopolski oraz okolic. Te miejscowości obejmuje powiat grodziski i sąsiadujące takie jak: Opalenica, Rakoniewice, Wielichowo, Buk, Nowy Tomyśl. Do tego nie ograniczają się jedynie do tego obszaru, ale realizują także zamówienia na terenie całej Polski i jesteśmy gotowi na podróż po inne regiony. Liczymy na to, że wrazz rozwojem miejsca pracy oferować będziemy usługi także w innych krajach. Śledź nas w mediach społecznościowych lub odwiedź naszą stronę internetową, by poznać najnowsze projekty Marie Filonenko oraz dowiedzieć się o aktualnych sesjach rodzinnych i innych tematach związanych z fotografią.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl