Portfolio

Sesje rodzinne i ciążowe

Sesja rodzinna w plenerze Poznań - mama i córka

Dzieci w jakim wieku fotografujesz?

W każdym i nie tylko dzieci. Mam dwuletnią córkę, więc jestem „na bieżąco” z potrzebami i ograniczeniami małych urwisów. Wiem ile wysiłku wymagają wędrówki z niemowlakami, podobnie jak to, że jesteśmy ograniczeni porami snu i karmienia Waszego dziecka. Ze starszymi dziećmi też dogaduję się bez problemu. Takie sesje przypominają miks zabawy, wyzwań „a potrafisz zrobić tak?” i sprawnego działania, żeby czasami nuda nam się nie zakradła.

Sesja rodzinna w plenerze Poznań - mama z niemowlakiem
Sesja rodzinna w plenerze Poznań - wielodzietna rodzina na tle polskiego krajobrazu

Co odróżnia fotografa od operatora aparatu?

Różnica pomiędzy fotografem a operatorem aparatu jest taka jak pomiędzy poetą a typistą. Ten pierwszy ma coś do powiedzenia światu i świadomie kreuje swoje dzieło, nadaje mu pożądany klimat i charakter. Drugi zaś pisze to, co się od niego wymaga. Moim zdaniem dobry fotograf to ten, który doradzi jak osiągnąć efekt, na którym Ci zależy, dysponuje wachlarzem odpowiednich środków artystycznych i potrafi zainspirować do stworzenia czegoś prawdziwie oryginalnego.

Sesja rodzinna w plenerze Poznań - dwie siostry
Sesja rodzinna w plenerze Poznań - mama z nastolenią córką

Kogo ostatnio poznałam?

Rozgość się, a ja przedstawię Tobie parę niesamowitych postaci, które przywitały się z moim obiektywem.

Sesja rodzinna Poznań - rodzice z pięciorgiem dzieci w Strzeszynku na tle pola
horse 48

Pięć razy tyle radości

Dogonić burzę z Tymoteuszem, Martą i ich piątką pociech

Szukasz kogoś do misji specjalnej?

 • baby clothes 48
  Sama jestem mamą

  Nagła choroba dziecka, jego święte pory snu, przestymulowanie… Znam to wszystko z autopsji i dzięki temu teraz jestem lepiej przygotowana w przed i w trakcie sesji. Czasami zaradzi odpoczynek, czasami chwila szaleństwa. Zawsze staram się, żeby było zabawnie, sprawnie i ciekawie. Dla wszystkich, także tych najmłodszych.

 • users 48
  Doradzę i załatwię

  Przepis na dobrą sesję nie ogranicza się do naciskania spustu migawki we właściwym momencie. Potrzeba jeszcze trochę serca i talentu organizacyjnego. Gdzie i kiedy kwitną maki? O jakiej porze zacząć? Co w przypadku deszczu? Może to studio albo ta kawiarnia? Jaki strój ubrać? Która wizażystka będzie najlepsza? Myślę o tym wszystkim właśnie po to, żebyście Wy już nie musieli.

 • spa 48
  Pełen relaks

  Moje motto mówi, że to swoboda rodzi piękno. Zależy mi na tym, żebyście czuli się podczas mojej sesji jak na domówce u dobrych znajomych. Ze mną możecie szczerze pogadać o swoich preferencjach, obawach, ograniczeniach, podróżach i dzieciach… Nie jesteście rozmowni? To nic, postaram się Was przynajmniej rozbawić!

Więcej o mnie
Noworodek owinięty kocykiem trzymany przez ojca
horse 48

Sesja noworodkowa Janiny

Dwa tygodnie i pierwsze uśmiechy do aparatu

Sesja rodzinna w plenerze Poznań - mama z pięciorgiem dzieci w ogrodzie na białym tle
quote
Takie chodzą o mnie słuchy…

Marie jest wspaniała! Podjęła wyzwanie sfotografowania mojej dużej rodziny (5tka małych dzieci!) i poradziła sobie wybornie 😁 Złapała kontakt z dzieciakami, my bawiliśmy się przednio a zdjęcia wyszły przepiękne! Polecam z całego serca 🧡🧡🧡!!!

Marta
Sesja ciążowa w Poznaniu - dziecko dotyka brzucha mamy, którą obejmuje jej mąż
horse 48

W oczekiwaniu

Familijna sesja ciążowa

Moje artykuły

Więcej artykułów
Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl