Sesja rodzinna Czerniejewo - plener na polu

Sesja rodzinna Czerniejewo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Momenty, magia, wspomnienia. Chcecie je zachować na zawsze? Pragniecie zatrzymać wiecznie ten czas chwil? Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z moją ofertą sesji rodzinnych oraz rodzinnych. Potrafię uchwycić piękne chwile, dzięki czemu Wasza rodzina będzie wspominać ten wyjątkowy czas pełen radości i uśmiechu, który wykonam w Czerniejewie i jego okolicach. Najlepszym dowodem na moje umiejętności są moje portfolio oraz referencje dotychczasowych klientów. By dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu ze mną! Marie Filonenko.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka Marie Filonenko najczęściej pracuje na terenie gminy Czerniejewo oraz powiatu gnieźnieńskiego. Ogólnie moje usługi są dostępne w miejscowościach takich jak: Nekla, Września, Gniezno, Pobiedziska, Kostrzyn. Chętnie wykonuję zdjęcia rodzinne i reklamowe w całej Polsce i jestem zawsze gotowa do nienormalnych podróży, jeśli jest to konieczne. Przy swoich projektach, podróżuję w wiele miejsc, aby tworzyć piękne wspomnienia.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl