Sesja rodzinna Nekla - plener na polu

Sesja rodzinna Nekla

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Odkryj urok chwil rodzinnych z Marie Filonenko! Czy może być lepszy prezent dla Twojej rodziny niż sesja miejscowości Nekla i okolic wykonana przez doświadczoną fotografkę? Pozwól, bym pomogła Ci uchwycić wszystkie rodzinne chwile na pięknych fotografiach! Czekam na kontakt! Oferta skierowana jest dla każdego, kto chce uwiecznić piękną rodzinną chwilę.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka jestem upoważniona do wykonywania sesji rodzinnych w miejscowościach takich jak Nekla, Czerniejewo, Września, Kostrzyn, Pobiedziska i Środa Wielkopolska oraz innych powiatach wrzesińskich. Jestem na to gotowa podróżować w okolice włącznie. Generalnie prowadzę sesje w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski, więc zachęcam do kontaktu ze mną - nawet jeśli mieszkasz poza w/w obszarami. Najważniejsze dla mnie jest tworzenie niezapomnianych zdjęć, które można zachować na lata.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl