Sesja rodzinna Słupca - plener na polu

Sesja rodzinna Słupca

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jako fotografka oferuję swoje usługi w Słupcy i okolicach. Wykonuję sesje rodzinne, by nieść miłość i radość do Waszych domów. Moja pasja to tworzenie pięknych, niezapomnianych chwil, które można później podziwiać w postaci wyjątkowych zdjęć. Pragnę zapewnić Wam najlepszą usługę - sprawić, by Wasz moment trwał wiecznie. Skontaktujcie się ze mną, a ja spotkam się z Wami, by uwiecznić to, co dla Was najważniejsze.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
  • Sesja rodzinna rodzeństwa - dwóch dziewczynek
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotograf specjalizuję się w zdjęciach rodzinnych. Z widziane moim aparatem wiedzie ogromne zmiany magii spotkań i buduję relacje. Moją bazą jest powiat słupecki, a dokładnie Słupca oraz inne miejscowości takie jak: Zagórów, Golina, Pyzdry, Witkowo, Września. Nie ograniczam się jednak wyłącznie do tych miejsc. Zaopatrzona w swój sprzęt, uwielbiam podróże i choć mam swój klientel, to jestem gotowa do przyjazdu do różnych regionów Polski.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl