Sesja chrztu Rychwał - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Rychwał

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie i jestem fotografką specjalizującą się w wykonywaniu sesji chrztu. W mojej ofercie znajdują się chrzty w miejscowości Rychwał i okolicach. Oferuję unikalny reportaż, aby zachować piękny i emocjonalny moment dla rodziny. Zapewniam profesjonalne i kreatywne zdjęcia w wyjątkowych sceneriach. Każda sesja jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb rodziców i dziecka. Zapraszam do obejrzenia mojej oferty i do kontaktu ze mną. Któryś dzień cudownie odświeży Państwa pamięć o uroczystości chrztu.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Zapraszam do współpracy wszystkich rodziców i opiekunów małych dzieci z okolic Konińsko-Tuliszkowskiego Powiatu. Sesje chrztu wykonuję w siedzibie mojego studia jak również w ulubionych miejscach mego podwórka, takich jak Rychwał, Tuliszków, Stawiszyn, Konin, Golina, czy Zagórów. Ponadto, mam przyjemność fotografować pierwsze uroczystości chrztu po całej Polsce. Jestem też gotowa do podróży w inne regiony w celu wykonania sesji chrzcielnej w miejscu wymarzonym przez Was.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka, staram się wykorzystać wszystkie wspaniałe elementy, które towarzyszą nabożeństwu chrzcielnemu. Uzupełniam to jeszcze pięknymi wnętrzami kościołów okolicy, takimi jak Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy i Parafia pod wezwaniem Świetego Wita. Dzięki mojej inicjatywie i profesjonalnym umiejętnościom tworzenia ciekawych kadrów, staram się dostrzegać najbardziej emocjonalne i zapadające w pamięć momenty tych wyjątkowych chwil. Moje sesje chrztu są pełne niezapomnianych kadrów i kontrastujące ze sobą pozłacane tło szczególnych okazji, które wywołują uśmiech na twarzy nawet po wielu długich latach.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świetego Wita może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Jerzego Matulewicza, a także Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego i Parafia pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl