Sesja chrztu Tuliszków - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Tuliszków

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam na imię Marie i tworzę niezapomniane chrzcielne sesje zdjęciowe. Przybędźcie do Tuliszkowa i jego okolic, a zadbam o Wasze najważniejsze wspomnienia. Zapewnię Wam najwyższą jakość zdjęć i wyjątkową oprawę zachowań. Lubię połączyć emocje i piękno chrzcin na wspomnianej sesji. Prześlę Ci pełen profesjonalizmu portfolio, dzięki któremu przekonasz się o moim doświadczeniu i artystycznym podejściu do fotografowania. Nie czekaj, skontaktuj się ze mną już teraz, by opowiedzieć o swoim wyjątkowym wydarzeniu.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Witaj! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką, która wykonuje sesje chrztu na terenie miejscowości Tuliszków oraz innych miejscowościach. Jestem także gotowa pracować w miejscowościach leżących na terenie powiatu tureckiego oraz tych, które go sąsiadują, takich jak Rychwał, Turek, Konin, Stawiszyn i Golina. Prowadzę również sesje wszystkiego rodzaju sesje na terenie całego kraju. Chętnie również podróżuję do innych regionów, jeśli jest to potrzebne.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Za każdym razem, gdy dobrze wykonuję swoją pracę, czuję się w pełni usatysfakcjonowana. Mam energię i pomysły włożone w każdą sesję chrztu. Jestem szczególnie zaangażowana i zawsze z dumą staram się zrozumieć oczekiwania rodziców malucha, dążąc do stworzenia idealnych zdjęć. Doskonale rozumiem, że bardzo ważne są wyjątkowe i emocjonalne chwile podczas pełnego charakteru, reportażu. Jestem entuzjastyczna i kreatywna, starając się tworzyć ciekawe kadry podczas sesji w kościołach, takich jak Parafia Św. Wita i Parafia Świętej Trójcy w okolicy.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świetego Wita cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętej Barbary, a także Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Jerzego Matulewicza. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl