Sesja chrztu Oborniki - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Oborniki

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka, która wykonuje stworzone z miłości i uwagą sesje chrztu wokół Obornik oraz okolic. Jeśli szukasz wyjątkowych zdjęć, by uchwycić dla was milkne, ale niepowtarzalne chwile – działam! Korzystając z nowoczesnego sprzętu, umiejętności fotograficznej i odpowiedniej kreatywności, zapewniam ofiarowanie wyjątkowych wspomnień. To jest nowa dziedzina, w której staram się rozwijać swoje umiejętności, dlatego nie boim się nowych wyzwań! Wybierz mnie, aby uwiecznić ten fantastyczny moment i zapewnić sobie wspomnienia na całe życie.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka chrztu Marie Filonenko wykonuje przepiękne sesje w powiecie obornickim i innych miejscowościach ościennych takich jak Murowana Goślina, Szamotuły, Rogoźno, Obrzycko, Skoki. Uwielbiam zmierzać z aparatem po tych pięknych okolicach w celu uwiecznienia pierwszych ważnych momentów życia Twojego maleństwa. Ponadto Marie Filonenko wykonuje również sesje na terenie całej Polski, jak i chętnie udaje się w inne regiony aby spełnić Wasze plany i marzenia. Gdziekolwiek jesteś, chętnie się tam wybiorę i uwiecznię wzniosłe momenty dla Twojego dziecka.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu daję z siebie wszystko, aby Wasze najważniejsze dla Was chwile były uwiecznione w najlepszy możliwy sposób. Jestem nastawiona na inicjatywę i charakteryzuje mnie doskonałe dostrzeganie momentów pełnych emocji, które tworzą piękne i wyjątkowe ujęcia. Kościoły w okolicy są piękne, m.in. Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża - staram się je również wykorzystać podczas sesji, tworząc interesujące i pamiętne kadry. Masz pewność, że każda sesja chrztu będzie oryginalna oraz odpowiednio udokumentowana.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa, a także Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia i Świętego Stanisława Biskupa, Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża i Parafia pod wezwaniem Św. Wita też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl