Sesja chrztu Kostrzyn - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Kostrzyn

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Jestem Marie Filonenko, fotografka kreatywna. Robię sesje chrztu w Kostrzynie i okolicy. Chrzest to wyjątkowa okazji, na którą warto zapamiętać chwile. Jestem pasjonatką wykonywania pięknych i naturalnych ujęć, które będą opowiadać przepiękną historię. Zarezerwuj mnie jako swojego fotografa na ten niezwykły dzień. Odwiedź moją stronę internetową i sprawdź, co mam do zaoferowania. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Zapraszam do współpracy wszystkich rodziców, którym zależy, by ich dziecko pozostawiło po sobie piękne wspomnienia. Moje sesje chrztu odbywają się głównie w Kostrzynie oraz innych miejscowościach ze wschodniej części powiatu poznańskiego takich jak Pobiedziska, Swarzędz, Nekla, Czerniejewo, Kórnik. Wykonuję również sesje na terenie całej Polski. Jestem otwarty na wyjazdy w inne regiony. Zachęcam do skontaktowania się z mani w celu potwierdzenia szczegółów.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Moje sesje chrztu są wyjątkowe i wyjątkowo fotograficzne. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wyjątkowo ekscytujących zdjęć, które zatrzymują magiczne chwile charakterystyczne dla tej ceremonii. Podczas sesji poświęcam dużo czasu i uwagi, aby w pełni wykorzystać najbardziej emocjonalne momenty, tworząc wyjątkowe, składające się na historię kadry. Wokół nas znajdują się piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Błogosławionej Jolanty i Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Rokitniańskiej, co czyni mój reportaż w kościele jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Błogosławionej Jolanty cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Rokitniańskiej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła, a także Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła, Parafia pod wezwaniem Chrystusa Jedynego Zbawiciela i Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Miłosierdzia też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl