Sesja chrztu Pobiedziska - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Pobiedziska

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Uwiecznianie dzieciństwa wybranych przez Ciebie chwil to moja specjalność - jako fotografka Marie Filonenko oferuję wykonanie sesji chrztowej dla Twojego dziecka. Pragniesz, by ta doniosła uroczystość pozostała w Twojej pamięci i na pięknych zdjęciach? Mogę się temu zająć - sesje wykonuję w okolicach Pobiedziska oraz w pobliskich miastach, dopasowując się do Twoich oczekiwań. Mój warsztat pozwoli Ci zachować pozytywne wspomnienia i dopasować je do Twojego stylu.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - niemowlę z błękitymi oczyma
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka Marie Filonenko wykonuję wspaniałe sesje chrztu w Pobiedziskach, a także w innych miejscowościach na terenie powiatu poznańskiego, takich jak Kostrzyn, Czerniejewo, Nekla, Swarzędz i Kłecko. Chętnie dojeżdżam na powierzone zlecenia również w inne miejsca - na terenie całego kraju lub dalsze odległości załatwimy telefonicznie lub mailowo. Moje doświadczenie pozwala mi na tworzenie spektakularnych zdjęć chrztu i pamiątki na długie lata. Jestem gotowa wyjechać w inne regiony i miasta, by nagrać ważne momenty w Waszym życiu.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu mam możliwość wspaniałego przemierzania okolicy, szukania pięknych kościołów, takich jak Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i Parafia pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła. Sięgnięcie po reportaż chrztu daje mi wyjątkowe i wyjątkowo bliskie mojemu sercu, połączenie z wiarą i rodziną. Jako mistrzyni zdjęć jestem zobowiązana do tworzenia pięknych i emocjonalnych kadrów. Moja inicjatywa i zaangażowanie sprawiają, że jestem w stanie wyłowić i uchwycić piękne chwile, które będą szczęśliwymi wspomnieniami rodzinnymi na lata.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Błogosławionej Jolanty to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Rokitniańskiej, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła, Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela i Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl