Sesja chrztu Skoki - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Skoki

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko – fotografka specjalizująca się w sesjach chrztu. Wykonuję je w Skokach i okolicach. Wychodzę z założenia, że chrzest jest jednym z najważniejszych momentów w życiu noworodka, a praca fotografki polega na zatrzymaniu go na zawsze. Staram się sprawić, by pamiątki z tego wyjątkowego dnia wyglądały wzruszająco i pięknie. Jeśli szukacie profesjonalnej fotografki dla swojego dziecka, serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i skontaktowania się ze mną. Z przyjemnością spróbuję Was w pełni usatysfakcjonować.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Marie Filonenko wykonuje sesje chrztu na terenie miejscowości Skoki, a także innych miejscowościach, które znajdują się w powiecie wągrowieckim oraz jego sąsiedztwie, takich jak: Rogoźno, Murowana Goślina, Wągrowiec, Kłecko, Oborniki. Oprócz tego, Marie jest gotowa na podróże do innych regionów Polski i oferuje swoje usługi w całej Polsce. Uwielbia również eksplorować nowe, wyjątkowe miejsca i chętnie wyjedzie w dalsze rejony, jeśli zostanie do tego zaproszona.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztów z wielu lat doświadczenia wiem, że ważne jest, aby odpowiednio oddać magię takiego wyjątkowego momentu. Dlatego zawsze staram się mieć aktywny udział w przygotowaniach, zwracając szczególną uwagę na chwile pełne emocji, których wartość jest trudna do oszacowania. Wiem także, jak korzystać ze wspaniałych wnętrz naszych okolicznych kościołów, takich jak Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa i Parafia pod wezwaniem Św. Wita, tworząc jedyny w swoim rodzaju klimat i ciekawe kadry. Dzięki moim umiejętnościom i zaangażowaniu moje sesje chrztu to najpiękniejsze wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Wita może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa, a także Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem bł. Michała Kozala, b-pa i męczennika, Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła i Parafia pod wezwaniem Świętego Wojciecha też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl