Sesja chrztu Nowe Skalmierzyce - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Nowe Skalmierzyce

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Z przyjemnością zaproszę Państwa do skorzystania z mojej oferty sesji chrztu w okolicach Nowych Skalmierzyc. Ten niezwykły moment przepełniony radością i dumą warto uwiecznić profesjonalnymi zdjęciami. Gwarantuję, że wykonane w moim stylu fotografie będą wspaniałym wspomnieniem dla przyszłych pokoleń. Z przyjemnością odpowiem na każde pytanie i pomogę dobrać najlepszy dla Waszych potrzeb termin sesji fotograficznej.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - mama trzymająca niemowlę na rękach na tle kwitnącego krzewu
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Marie Filonenko specjalizuje się w sesjach chrztu w miejscowości położonej w powiecie ostrowskim – Nowe Skalmierzyce, a także wszystkich miejscowościach w jej okolicy, takich jak: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Opatówek, Raszków, Mikstat. Marie jest również gotowa do podróży do innych regionów Polski i wykonywania sesji przez cały kraj. Miło Cię tu powitać. Zachęcamy do skorzystania z usług Marie Filonenko – zarówno w miejscu zamieszkania, jak i dojeżdżając do innych destynacji.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu staram się złapać każdy, jedyny i niepowtarzalny moment tego szczególnego i ważnego wydarzenia. Począwszy od uśmiechów i łez rodziców, a skończywszy na spontanicznych uśmiechniętych twarzach dziecka. Moje doświadczenie i inicjatywa podczas każdej takiej sesji są gwarantem pięknych ujęć. W mojej okolicy mam do dyspozycji piękne świątynie, takie jak Parafia pod wezwaniem Bożego Ciała oraz Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala. Dzięki moim umiejętnościom jestem w stanie uchwycić najważniejsze, pozytywne oraz pełne ciepła emocjonalne chwile i w krótkim czasie stworzyć ciekawą i zróżnicowaną fotograficzną opowieść.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Bożego Ciała cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Opatrzności Bożej, Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego i Parafia pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl