Sesja chrztu Stawiszyn - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Stawiszyn

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Chcesz przechowywać wspomnienia z chrztu swojego dziecka? Zachwyć się pięknem profesjonalnych zdjęć i skontaktuj się ze mną! Jestem profesjonalną fotografką Marie Filonenko i specjalizuję się w sesjach chrztu dokonywanych w Stawiszynie i okolicach. Gwarantuję, że dostarczę Ci zdjęcia, które będą zachwycać pięknem oraz sentymentem. Już dziś pozwól mi dodać szczególny klimat wspomnieniom chrztu swojego dziecka! Nie czekaj, skontaktuj się ze mną.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - portret niemowlęcia ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - mama trzymająca niemowlę na rękach na tle kwitnącego krzewu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Fotografia to moja miłość i na jej polu postanowiłam działać! Prowadzę sesje chrztu oraz inne rodzinne sesje na terenie miejscowości Stawiszyn oraz wszystkich innych miejscowości z powiatu kaliskiego tj.: Rychwał, Kalisz, Chocz, Koźminek, Opatówek. Jeśli potrzebujesz sesji fotograficznej w innym miejscu, nie ma problemu - oczywiście jestem gotowa do przeprowadzenia sesji fotograficznych na terenie całej Polski i okolic.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako profesjonalna fotografka chrztów wiem, jak ważny jest czas dla rodziców i chrześniaka. Staję do tego zadania z szacunkiem dla tego świętego wydarzenia i moim naczelnym celem jest cieszyć się nim wraz z całą rodziną. Zdaję sobie sprawę, jak istotne dla rodziców są interakcje twarzą w twarz podczas chrztu, dlatego zawsze z zaangażowaniem szukam ujęć, które będą wyrażać ich radość. Moje doświadczenie w połączeniu z wrodzonym darem dostrzegania emocjonalnych momentów oraz zdolnością tworzenia ciekawych kadrów daje mi możliwość dopracowywania każdej sesji chrztu i uwiecznienia cudu ludzkiej miłości.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Bł. Michała Kozala to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, a także Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Parafia pod wezwaniem Opatrzności Bożej i Parafia pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl