Sesja chrztu Gostyń - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Gostyń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografem z pasją do tworzenia pięknych zdjęć. Posiadam doświadczenie w wykonywaniu sesji chrztu, które wykonuję w Gostyniu i okolicach. Dzięki moim usługom będziesz miał wspaniałe zdjęcia, które zostaną zapisane jako piękna pamiątka. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz do skontaktowania się ze mną w celu omówienia szczegółów. Mam nadzieję, że stworzymy wspólnie piękne, wyjątkowe zdjęcia z chrztu.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - ojciec podnosi chłopca by ten zdmuchnął świeczkę na torcie
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Marie Filonenko jest fotografem specjalizującym się w sesjach chrztu. Pracuje głównie w Gostyniu, jak i w innych miejscowościach w powiecie gostyńskim takich jak Krobia, Dolsk, Pogorzela, Borek Wielkopolski oraz Krzywiń. Marie jest jednocześnie otwarta na pracę na terenie całej Polski, a nawet w regionach sąsiadujących. Poza tym, ma doświadczenie w interpretacji, aby dostosować je do potrzeb, charakteru uroczystości i możliwości swoich klientów.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Podczas reportażu chrzciny organizuję sesje pełne wrażeń. W głównej mierze dążę do uchwycenia emocjonalnych chwil, które są tak ważne w tej szczególnej ceremonii. Inicjuję wspólne zdjęcia rodziny, a następnie pozwalam chrzestnym i rodzicom chrzestnym uwolnić się i swobodnie bawić. Dzięki swoim doskonałym umiejętnościom dostrzegania tych wszystkich wyjątkowych momentów, tworzę cudowne fotografie najważniejszej chwili w życiu nowo narodzonego dziecka. Jestem zaszczycona, że poza moim rodzinnym miastem Rybnik do moich zleceń zapraszane są także inne piękne śląskie kościoły, takie jak: Parafia pod wezwaniem bł.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem bł. Edmunda Bojanowskiego cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego i Najświętszego Serca Jezusowego może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Królowej Polski to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Małgorzaty, a także Parafia pod wezwaniem NMP Świętogórskiej. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja, Parafia pod wezwaniem Św. Michała Archanioła i Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl