Sesja ciążowa Gostyń - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Gostyń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko i fotografuję sesje ciążowe w miejscowości Gostyń oraz jej okolicach. Pasjonuję się fotografią i staram się dawać z siebie wszystko, aby zapewnić moim klientom piękne zdjęcia, które będą częścią wspaniałej pamiątki po tym wyjątkowym czasie w życiu. Postaraj się dowiedzieć, czego możesz od mnie oczekiwać. Śledź moje profile na Instagramie i Facebooku lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio, jeśli chcesz się przekonać, jak możemy stworzyć wyjątkowe zdjęcia sesji ciążowej. Zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako doświadczony fotograf Marie Filonenko oferuje swoje usługi zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Głównie działa na terenie Gostynia oraz sąsiednich miejscowości jak Krobia, Dolsk, Pogorzela, Borek Wielkopolski i Krzywiń. W przypadku osób, które chciałyby wykonać sesję w innym mieście Marie Filonenko jest też gotowa na podróż, aby spełnić oczekiwania swoich klientów. Jeśli interesuje Cię cudowne zdjęcia dzieci, sesja ciążowa lub kilka fotografii rodzinnych, skontaktuj się z Marie Filonenko. Poczuj magię zdjęć profesjonalnie wykonanych przez jednego z najlepszych fotografów w Polsce.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl