Sesja chrztu Poniec - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Poniec

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko i uwielbiam robić sesje chrztu w okolicach Ponieca. Doświadczenie oraz pasja, jaką dzielę z moimi klientami, pozwalają mi tworzyć piękne i sentymentalne chwile przy każdym chrzcie. Połączę Twoje wyjątkowe wspomnienia z ważnego momentu w życiu Twojej rodziny w niezapomniane zdjęcia! Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi sesjami i do skontaktowania się ze mną.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
  • Sesja chrztu - portret niemowlęcia ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Na moich sesjach chrztu głównie koncentruję się na miejscowościach w powiecie gostyńskim takich jak Poniec, Bojanowo, Rydzyna, Krobia, Miejska Górka, Rawicz. Lubię eksplorować lokalne okolice i przywitać się z rodzinami, z którymi współpracuje. Oprócz tego sesje wykonuję na terenie całej Polski i poza granicami kraju.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako profesjonalna fotografka chrztu, daję z siebie wszystko, aby zapewnić najlepszy reportaż wokół wyjątkowego dnia Twojego dziecka. Moja inicjatywa pozwala uchwycić piękne i emocjonalne chwile w kościołach takich jak: Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa. Jestem po prostu zachwycona możliwością tworzenia wspaniałych wspomnień dla dzieci i rodziców. Moim zadaniem jest złapanie chwil zarówno w samym kościele, jak i poza nim. Moja pasja i profesjonalizm sprawiają, że doceniamy moje doskonałe umiejętności dostrzegania emocjonalnych momentów i tworzenia ciekawych kadrów w trakcie sesji.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Mikołaja Biskupa, a także Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla i Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła, Parafia pod wezwaniem Św. Andrzeja Boboli i Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl