Sesja chrztu Śrem - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Śrem

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko, fotografka specjalizująca się w uwiecznianiu szczęścia i ważnych chwil państwa dzieci. Sesje chrztu są czymś wyjątkowym. To upamiętnienie ważnych wydarzeń w życiu! Jeśli mieszkasz w miejscowości Śrem lub jej okolicach, serdecznie zapraszam Cię do skorzystania z mojej usługi. Zawsze dostosuję się do Twoich potrzeb i upewnię się, że najważniejsze chwile będą wyjątkowo uwiecznione.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - gromnica i pamiątka
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka, Marie Filonenko wykonuje sesje chrztu na terenie powiatu śremskiego oraz okolicznych miejscowościach, takich jak Dolsk, Książ Wielkopolski, Czempiń, Kórnik i Krzywiń. W swojej pracy chętnie wykraczam poza region Śrem, podejmując sesje chrztu w innych miastach i miasteczkach w całej Polsce.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka Mari Filonenko mam duże doświadczenie z zatrzymywaniem chwil na zdjęciach. Każda sesja chrztu, której fotografuję to dla mnie niepowtarzalna okazja do opowiadania historii i dostrzegania emocji. Moje sesje chrztu obejmują wszystkie piękne kościoły w mojej okolicy, takie jak Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Michała Kozala Biskupa Męczennika i Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej. Jako fotografka jestem bardzo zaangażowana i zawsze szukam najbardziej ciekawych kadrów, tak aby moje zdjęcia w pełni ukazywały to znaczące wydarzenie jakim jest chrzest.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Błogosławionego Michała Kozala Biskupa Męczennika cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Ducha Świętego, a także Parafia pod wezwaniem Św. Jana z Dukli. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Michała Archanioła, Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej i Parafia pod wezwaniem Św. Antoniego Padewskiego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl