Sesja rodzinna Gostyń - plener na polu

Sesja rodzinna Gostyń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, jestem Marie Filonenko i od lat fascynuje mnie uwiecznianie wspólnych chwil rodzinnych. Staram się aby sesje rodzinne, które tworzę były dla Was pięknym i niezapomnianym doświadczeniem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sesji rodzinnych w Gostyniu i okolicach - pozwól mi, aby w Twoich wspomnieniach zachować najcenniejsze momenty. Moje zdjęcia z pewnością przypomną Ci o każdym szczególe tej wyjątkowej rodzinnej chwili! Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i prześlę więcej przykładowych prac.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
  • Sesja rodzinna rodzeństwa - dwóch dziewczynek
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka rodzinna uwielbiam realizować sesje rodzinne na terenie miejscowości Gostyń oraz innych miejscowości, które obejmuje powiat gostyński m.in. Krobia, Dolsk, Pogorzela, Borek Wielkopolski, Krzywiń. Jestem również zawsze gotowa wyjechać w inne miejsca - jestem często na sesjach rodzinnych w całej Polsce, a nawet za granicą. Celem każdej sesji jest tworzenie wyjątkowych i intymnych obrazów, które z przyjemnością wspominać będziecie przez wiele lat.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl