Sesja chrztu Kobylin - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Kobylin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Uwiecznij niezapomniane chwile! Zapraszam Cię do odwiedzenia mnie i mojego studia w okolicach Kobylina. Przedstawię Ci usługę profesjonalnego wykonania sesji chrztu, dzięki której zatrzymasz na zawsze najbardziej wyjątkowe chwile świętowania dzieciństwa Twojego dziecka. Postaram się stworzyć to magiczne wspomnienie tylko dla Ciebie! Przygotuję dla Was niezapomniane zdjęcia byście mieli wspaniałe wspomnienia. Zapraszam Cię do skontaktowania się ze mną, aby omówić detale sesji chrztu Twojego dziecka. Serdecznie zapraszam, Marie Filonenko.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Marie Filonenko wykonuje głównie sesje chrztu na terenie powiatu krotoszyńskiego, obejmujące miejscowości takie jak: Kobylin, Jutrosin, Pogorzela, Zduny, Krotoszyn, Krobia. Jednakże, Marie jest również gotowa do wykonania sesji chrztu na terenie całej Polski. W jej portfolio znajdują się sesje z najodleglejszych zakątków naszego kraju i jest ona bardzo otwarta na podróże w inne regiony.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka dziecięca, uwielbiam sesje chrztu. Z pasją dokumentuję te wyjątkowe uroczystości na końcowym etapie ceremonii w pięknych kościołach, takich jak Parafia pod wezwaniem Narodzenia Pańskiego i Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa Męczennika. Wyróżnia mnie mój entuzjazm, inicjatywa i umiejętność właściwego dokumentowania emocjonalnych momentów tworzenia poetyckich, naturalnych kadrów. Za każdym razem wyznaczam sobie ambitne cele, co pozwala mi zapewnić niezapomnianą pamiątkę dziecka i jego rodziców. Robię wszystko, aby zapewnić doskonałą jakość usług i tworzyć nawiązujące do wspomnień obrazy.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Narodzenia Pańskiego cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa Męczennika może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Elżbiety to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła, Parafia pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela i Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Boboli też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl