Sesja chrztu Jaraczewo - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Jaraczewo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Maria Filonenko i jestem fotografką, która wykonuje sesje chrztu razem ze swoim aparatem. Z dumą mogę powiedzieć, że mieszkam na terenie Wielkopolski, jednego z najpiękniejszych regionów Polski i oferuję swoje usługi w miejscowości Jaraczewo oraz w jej okolicach. Wiem, że ceremonia chrztu jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu Twojego dziecka, dlatego będę wykonywać zdjęcia w sposób odpowiedzialny i wielce delikatny, by uwiecznić wspaniałe chwile. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Przejrzyj moją stronę, poznaj mnie bliżej i skontaktuj się ze mną, aby wybrać najlepszy dla Ciebie i Twojej rodziny termin sesji.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - dziecko trzymane przez babcie ogląda nową zabawkę
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - chłopiec w rękach ojca
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako profesjonalna fotografka Marie Filonenko oferuje piękne sesje chrztu wokół miejscowości Jaraczewo i powiatu jarocińskiego. Zakres usług obejmuje również sąsiadujące tereny, takie jak Borek Wielkopolski, Książ Wielkopolski, Jarocin, Dolsk i Pogorzela. Oprócz tego Marie jest gotowa do wykonywania zdjęć na terenie całej Polski i w innych regionach. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie tworzyć sesje o wyjątkowych emocjach i pięknych kadrach, dzięki którym każdy klient może przeżyć te wyjątkowe chwile do końca.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jestem bardzo zaangażowana w działalność fotograficzną wokół tematyki chrztu i posiadam bogate doświadczenie z różnych parafii - jak Parafia pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny i Parafia pod wezwaniem Pocieszenia NMP. Od wielu lat poświęcam czas i energię, aby uchwycić piękne i ważne momenty podczas takich uroczystości. Jestem doświadczoną fotografką, dzięki czemu jestem w stanie wykrywać emocjonalne momenty i mam dobre oko na tworzenie ciekawych ujęć podczas reportażu w kościele. Jestem zaszczycona, że mogę dostarczać rodzicom niezapomniane i niepowtarzalne zdjęcia ważnych chwil ich dziecka.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Pocieszenia NMP może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Antoniego Padewskiego, a także Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej, Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej i Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego z Padwy też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl