Sesja chrztu Pogorzela - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Pogorzela

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Uwiecznienie chrztu dziecka – magicznego momentu w Waszych życiach – to zadanie specjalne dla profesjonalnej fotografki. Jako doświadczona fotografka, chętnie przygotuję piękne ujęcia dokumentujące Wasze wyjątkowe wspomnienia. Zapraszam do skorzystania z moich usług wykonywana w miejscowości Pogorzela i okolicach. Aby uzyskać więcej informacji lub para umówić się na sesję, proszę śmiało skontaktować się ze mną. Z przyjemnością opowiem Wam więcej na temat mojej oferty. Dzięki współpracy z Marie Filonenko Wasz chrzest będzie doskonale uwieczniony.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
  • Sesja chrztu - gromnica i pamiątka
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka chrztu podejmuję czynności fotograficzne w miejscowości Pogorzela oraz w powiecie gostyńskim – w tym Borek Wielkopolski, Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Gostyń, Jaraczewo. Dzięki temu, że jestem skłonna do podróżowania, moje usługi ograniczają się nie tylko do lokalnych obszarów, ale także do całej Polski – zarówno na zlecenie jednostek prywatnych, jak i firmowych. Mogę zaproponować sesje chrztu lub okolicznościowe w dowolnym wybranym miejscu. Jako fotografka chrztu zobowiązuję się do tworzenia pięknych wspomnień, które przetrwają przez długie lata.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Każda uroczystość chrztu jest wyjątkowa. Poświęcam dużo uwagi wydarzeniom rodzinnym takim jak to - dzięki temu mogę tworzyć profesjonalne pamiątki. Używam doskonałych umiejętności dostrzegania emocjonalnych momentów i tworzenia ciekawych kadrów w wyjątkowych kościołach w okolicy, takich jak Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Parafia pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła. Moje sesje chrztu są nie tylko pełne pięknych chwil, ale także moja inicjatywa zostanie zauważona - stosuję nowatorskie rozwiązania, dzięki którym sesje są jeszcze bardziej wyjątkowe.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Pocieszenia NMP to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Narodzenia Pańskiego, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa Męczennika. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika, Parafia pod wezwaniem Świętego Wawrzyńca Męczennika i Parafia pod wezwaniem bł. Edmunda Bojanowskiego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl