Sesja artystyczna Dobra - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Dobra

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Mam na imię Marie i jestem fotografką. Uwielbiam łączyć przyrodę i magię. Chcesz stworzyć wyjątkowe wspomnienia, uchwycające czar i piękno? Skorzystaj z mojej usługi sesji artystycznej w miejscowości Dobra i okolicach. Wykorzystam moje zdolności manualne i zdjęciowe, aby pomóc Ci stworzyć niepowtarzalne zdjęcia. Wystarczy skontaktować się ze mną. Sprawdź moją ofertę i przekonaj się, ile piękna może powstać dzięki wspólnej pracy. Do usłyszenia! Marie Filonenko – fotografka.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Fotografka Marie Filonenko jest aktywna w wielu miejscach w pobliżu jej rodzinnego miasta Dobra, w powiacie tureckim, w tym w Tureku, Koźminie, Dąbiu, Tuliszkowie i Kolu. Ponadto Marie widzi swoją pracę jako formę pracy podróżniczej i z ogromną chęcią fotografuje sesje artystyczne dla klientów z całej Polski, a nawet za granicą. Lubi odkrywać nowe miejsca i korzysta z możliwości pracy z ludźmi i natury. Marie jest gotowa odbyć podróż, aby uzyskać unikalne i wyjątkowe ujęcia w dowolnym miejscu.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl