Zdjęcia ślubne Dobra - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Dobra

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Odwiedźcie Dobra i okolicę, pamiętając, że na tym magicznym miejscu Maria Filonenko będzie w stanie uwiecznić na zdjęciach niezapomniane chwile waszego ślubu. Pragnę zadbać o wasze pamiątki, aby po latach przypominały wam wspaniałą atmosferę ślubu. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie stworzymy wyjątkową sesję ślubną. Jako profesjonalna fotografka zadbam, abyście z przyjemnością wracali do tych chwil.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Czarno-białe weselne zdjęcia ślubne z imprezy
  • Zdjęcia ślubne pary młodej podczas nocy poślubnej w apartamencie hotelowym
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w rozświetlonym promieniami słońca lesie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotograf ślubny pracuję w wielu miejscowościach w powiecie tureckim, w tym w Dobrze, Tureku, Koźminku, Dąbiu, Tuliszkowie i Kołonku. Wykonuję także sesje ślubne na terenie całej Polski i jestem również otwarta na wyjazd w inne regiony. Maria Filonenko oferuje wyjątkowe usługi fotograficzne na terenie powiatu tureckiego - czy jest to sesja w sali weselnej w Dobrze czy podróż na piękne plenery poza miastem. Jako doświadczona fotografka mam nadzieję, że wystarczy informacji, abyście mogli zrozumieć, że jestem gotowa do podróży i zrealizowania Waszych marzeń o pięknej sesji ślubnej.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako profesjonalna fotografka ślubna mam długoletnie doświadczenie w wykonywaniu pięknych zdjęć w kościele. Moją pasją jest tworzenie innowacyjnych i oryginalnych kadrów, aby dodać wyjątkowego charakteru każdemu ślubowi. Zawsze staram się wykraczać poza oczekiwane i szukam wyjątkowych emocjonalnych momentów. Jestem odważna w moim dążeniu do kreatywnych pomysłów i jestem świadoma tego, że kościoły mają duży potencjał. Wykorzystując to w okolicach, w których zazwyczaj robię zdjęcia ślubne, mamy piękne kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej i Parafia pod wezwaniem Świętego Mikołaja.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także Parafia pod wezwaniem św.Jana Chrzciciela. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem św.Jana Chrzciciela, Parafia pod wezwaniem Św. Klary i Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotograf ślubny jestem spostrzegawcza, potrafię natychmiast reagować na niestandardowe sytuacje i tworzyć oryginalne i zaskakujące ujęcia. Staram się, by każda sesja ślubna była jedyna w swoim rodzaju. W okolicy mojej lokalizacji są wspaniałe sale weselne, w których realizuję reportaże ślubne, m.in. Restauracja Stylowa - idealna do stworzenia kameralnego wesela marzeń!, Karczma Biesiadna lub Finezja sala bankietowa. Do każdego zlecenia podchodzę z pełna zaangażowania, pracując nawet w najbardziej wyjątkowych warunkach, by uchwycić najbardziej emocjonalne chwile dla Was, moich klientów.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Restauracja Stylowa- kameralne wesele marzeń! cechuje się atrakcyjną salą balową, a Karczma Biesiadna może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Finezja sala bankietowa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Hotel "Pod Lasem" i Restauracja Weselna. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Zajazd Europejski, Gospoda pod Brzozami i Restauracja Herbowa na Zamku też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl