Sesja artystyczna Kościan - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Kościan

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jesteście poszukującymi wyjątkowego memento pięknych chwil? Chciałybyście zatrzymać czas w trakcie sesji artystycznej w województwie wielkopolskim? Jeśli tak, to jestem tu dla Was! Jako fotografka Marie Filonenko pragnę pomóc Wam zachować chwile pełne uczuć i autentycznych emocji w formie profesjonalnych zdjęć. Wystarczy skontaktować się ze mną i wspólnie wybrać odpowiednie miejsce w Kościanie lub jego okolicy! Mam nadzieję, że dołączycie do mojej listy zadowolonych klientów! Zapraszam do kontaktu i życzę udanej sesji.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Marie Filonenko jest aktualnie najbardziej aktywna w ośrodkach w powiecie kościańskim, gdzie wykonuje sesje artystyczne, w obrębie miejsc, takich jak Kościan, Czempiń, Śmigiel, Krzywiń, Wielichowo i Osieczna. Oferta obejmuje również sesje w miejscowościach położonych w odległości do 200 km od Kościana, w których Marie podejmuje zlecenia zdjęciowe. Marie Filonenko jest również gotowa do podróży do innych regionów Polski oraz jest chętna do wykonania sesji poza granicami naszego kraju. Niezależnie od miejsca, Marie stara się tworzyć wyjątkową atmosferę w trakcie sesji i dostarczyć piękne zdjęcia, które będą nieść ze sobą wyjątkowe wspomnienia.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl