Sesja artystyczna Wielichowo - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Wielichowo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Fotografią artystyczną zajmuję się od wielu lat. Realizuję sesje w miejscowości Wielichowo i jego okolicach. Walczę o zachowanie naturalnych i żywych emocji! Dobieram miejsca oraz aranżuję przestrzeń. Pragnę pokazać klientom jak piękny jest każdy dzień i szczególny moment. Chciałbyś jakiś uwiecznić? Zastanów się do czego chce cię zainspirować piękno lokalnych zakątków i skontaktuj się ze mną! Marie Filonenko, artystyczna fotografka.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako doświadczona fotografka Marie Filonenko wykonuje sesje artystyczne w miejscowości Wielichowo oraz w lokalizacjach w jej okolicach, w tym: Rakoniewice, Grodzisk Wielkopolski, Wolsztyn, Śmigiel i Kościan. Marie jest otwarta na podróże i z przyjemnością wykonuje sesje na terenie całego kraju. Chętnie przyjmuje zlecenia w innych regionach, w których dostępne są interesujące lokalizacje. Możesz skontaktować się z Marie, jeśli aktualnie poszukujesz profesjonalnego fotografa do zrealizowania twojej sesji fotograficznej.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl