Portfolio

Sesje artystyczne

Sesja ciążowa Poznań - silna kobieta w zbroi pośród kwitnących kwiatów

Czym jest sesja artystyczna?

Czym tylko zapragniesz! To sesje, które wymykają się prostej definicji. Najczęściej bierzemy na warsztat konkretny temat np. kobiecą emancypację albo klimat jaki chcemy osiągnąć np. sesja konna w świecie fantasy. Czasami wymaga to stylizacji: znalezienia oryginalnej lokacji, czy stroju; innym razem wystarczy domowe zaplecze i kreatywna zabawa światłem. Uwielbiam wyzwania, dlatego cokolwiek chodzi Ci po głowie, jestem gotowa by to marzenie ziścić od A do Z.

Sesja artystyczna Poznań - piękna kobieta z łuszczycą w subtelnej stylizacji
Sesja artystyczna Poznań - kobieta w stroju fantasy głaszcząca wilka

Co odróżnia fotografa od operatora aparatu?

Różnica pomiędzy fotografem a operatorem aparatu jest taka jak pomiędzy poetą a typistą. Ten pierwszy ma coś do powiedzenia światu i świadomie kreuje swoje dzieło, nadaje mu pożądany klimat i charakter. Drugi zaś pisze to, co się od niego wymaga. Moim zdaniem dobry fotograf to ten, który doradzi jak osiągnąć efekt, na którym Ci zależy, dysponuje wachlarzem odpowiednich środków artystycznych i potrafi zainspirować do stworzenia czegoś prawdziwie oryginalnego.

Sesja artystyczna Poznań - kobieta upajająca się widokiem kwitnącego drzewa
Sesja artystyczna Poznań - autoportret fotografki

Kogo ostatnio poznałam?

Rozgość się, a ja przedstawię Tobie parę niesamowitych postaci, które przywitały się z moim obiektywem.

Sesja ciążowa mamy w średniowiecznej sukni i zbroi na Cytadeli w Poznaniu
face 48

Mama w zbroi

Sesja ciążowa prawdziwie walecznej królewny

Szukasz kogoś do misji specjalnej?

 • wand 48
  Gdzie wzrok nie sięga

  Ze mną poczujesz, że ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Fotografowałam zakochanych pośród rozgardiaszu chińskiego rynku, wyprawę konną w Gruzji i ukraińską Joannę d’Arc w prawdziwej zbroi. O czym Ty marzysz? Co jest Tobie bliskie? Zaskocz mnie proszę lub daj się zaskoczyć moim pomysłem.

 • users 48
  Stylizacja od ręki

  Czasami realizacja marzeń wymaga zgranego zespołu. Współpracuję ze sprawdzonymi wizażystkami, stylistkami, fryzjekami, a nawet scenografką. W zależności od potrzeb mogę zarezerwować studio albo poszukać pasującego pleneru. Skorzystaj z moich kontaktów albo włącz autopilota i zrzuć organizację na moje barki.

 • spa 48
  Pełen relaks

  Moje motto mówi, że to swoboda rodzi piękno. Zależy mi na tym, żebyście czuli się podczas mojej sesji jak na domówce u dobrych znajomych. Ze mną możecie szczerze pogadać o swoich preferencjach, obawach, ograniczeniach, podróżach i dzieciach… Nie jesteście rozmowni? To nic, postaram się Was przynajmniej rozbawić!

Więcej o mnie
Sesja artystyczna Poznań - kobieta w zbroi na tle kwitnących magnolii
face 48

Skradzione życie

W hołdzie walecznym ukraińskim kobietom

Sesja artystyczna Poznań - Dziewczyna w kolorowej stylizacji
quote
Co o mnie mówią na mieście?

W trakcie samej sesji, która tak naprawdę obnażała dla mnie jeden z najbardziej intymnych aspektów mojego ciała, czułam się super komfortowo. Maria samą swoją osobowością tworzy atmosferę, w której można poczuć się bezpiecznie, być sobą czy wychodzić ze swojej strefy komfortu i próbować zupełnie nowych rzeczy. Maria sama opracowała całą koncepcję i miała mnóstwo pomysłów. Wspominam te kilka godzin z uśmiechem na twarzy i ciepełkiem w sercu.

Ola

Moje artykuły

Więcej artykułów
Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl