Sesja artystyczna Dąbie - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Dąbie

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie Filonenko - fotografką tworzącą sesje artystyczne. Specjalizuję się w tworzeniu wspaniałych portretów od klasycznych do bardziej wyjątkowych. Cenię sobie współpracę z innymi i dobrą zabawę, które są niezbędne do uchwycenia tej magicznej chwili. Chętnie wykonam sesję dla Ciebie i Twoich bliskich w Dąbiu i okolicach. Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi pracami lub skontaktowania się ze mną i sparowania umysłów. Jestem pewna, że wspólnie stworzymy coś wyjątkowego wraz z piękną historią, jaką będzie można dzielić.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Marie Filonenko tworzy sesje artystyczne na terenie miejscowości Dąbie i sąsiednich miejscowości w powiecie kolskim, takich jak Koło, Kłodawa, Turek, Dobra czy Przedecz. Jednocześnie, jej potencjał artystyczny obejmuje całą Polskę - jest też gotowa do wyjazdów za granicę. Sesje fotograficzne Marie są pięknym uwiecznieniem wydarzeń oraz niezapomnianymi wspomnieniami, które zachowają się na długo. Marie Filonenko łączy tradycyjną i modern technikę fotografowania tworząc prekursorskie dzieła fotografii. Wykonuje ona swoją pracę ze względów artystycznych, aby móc pokazać swoje spojrzenie na świat.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl