Sesja zdjęciowa dla par Zbąszyń - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Zbąszyń

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, jestem Marie Filonenko - fotografująca śluby i sesje zdjęciowe dla par w Zbąszyniu i jego okolicach. Stworzyłam tę ofertę, aby pomóc Parom wybrać swoją wymarzoną wspólną pamiątkę ich sesji zdjęciowej. Każda sesja jest bardzo indywidualna i staram się, aby każda była jak żadna inna. Wykorzystuję najlepszą technikę, aby uchwycić wspaniałe i wyjątkowe chwile. Jeśli jesteście zainteresowani uwiecznieniem waszego związku z pomocą moich zdjęć, zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością wsłucham się w wasze marzenia i przygotuję ofertę idealnie dostosowaną do waszych potrzeb.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
  • Sesja zdjęciowa dla par przed palmiarnią w słoneczny dzień
  • Sesja zdjęciowa - para przytula się do siebie pod rozświetlonym lasem wraz z bukietem kwiatów
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Zapraszam do mojej fotografii ślubnej i plenerowych sesji dla par, która obejmuje terenie miejscowości Zbąszyń oraz innych miejscowości, które obejmuje powiat nowotomyski i sąsiadujące takich jak: Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Rakoniewice, Lwówek, Grodzisk Wielkopolski. Co więcej, gwarantuję niesamowite doświadczenia podczas sesji zdjęciowej i pochodzące z nich zdjęcia, które zachwyci Cię na długo. Poza tym jestem gotowa wykonywać sesje zdjęciowe dla par w całej Polsce oraz wychodzę poza granice kraju, jeśli będzie taka potrzeba. Cieszę się, że mogę uwiecznić szczególne chwile Twojego życia i dzielić się moją pasją.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl