Zdjęcia ślubne Września - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Września

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie i jako fotografka zajmuję się tworzeniem wyjątkowych zdjęć z sesji ślubnych w okolicach Września. Dbam o szczegóły i tworzę piękne albumy ślubne dla par, które pozostaną niezapomnianymi wspomnieniami. Dołożę wszelkich starań, aby każde zdjęcie idealnie oddało charakter Waszej uroczystości.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w oddali na tle morza i zachodzącego słońca
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w rozświetlonym promieniami słońca lesie
  • Zdjęcie ślubne z kościoła - rodzice panny młodej
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko wykonuję sesje ślubne na terenie miejscowości Września, oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat wrzesiński, m.in. Nekla, Czerniejewo, Miłosław, Witkowo czy Pyzdry. Oprócz tego jestem gotowa wykonać zdjęcia w innych regionach Polski, więc jestem w stanie podróżować po całym kraju. Aby poznać moje portfolio i tworzone przeze mnie reportaże oraz sesje ślubne, sprawdź galerię na stronie głównej. Jeśli szukasz doświadczonego specjalisty, który wykona dla Ciebie sesję ślubną, to zapraszam Cię do kontaktu. Pracuję z pełnym zaangażowaniem i oddaniem, aby moje zdjęcia spełniły Twoje oczekiwania.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna dopołudnia, bardzo lubię kościół jako miejsce, w którym mam okazję uwieczniać podniosłe momenty. Staram się odkryć potężne uczucia, które są przekazywane za pośrednictwem ceremonii do młodej pary, a także pozwolić na zatrzymanie tych pięknych momentów w czasie w kadrze, by młoda para mogła to wspominać przez lata. Kościoły w mojej okolicy, takie jak Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha i Parafia pod wezwaniem Św. Kazimierza Królewicza, mają wiele piękna i uroczego do zaoferowania – otoczenie, które służy do stworzenia romantycznych i pełnych emocji kadrów.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Kazimierza Królewicza może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętej Królowej Jadwigi to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża, a także Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Stanisława BM. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła, Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela i Parafia pod wezwaniem Świętego Jakuba Apostoła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Moim portalem fotograficznym z zakresu fotografii ślubnej jest mój reportaż z wesela. Jestem bardzo spostrzegawcza i jestem w stanie wykonać niesamowite zdjęcia w krótkim czasie, często trafiając na interesujące sytuacje podczas ceremonii. Pracuję bardzo ciężko, aby zadbać, aby moje zdjęcia były oryginalne i łapanie wyjątkowych momentów i dobry dobór kadrów. Bardzo lubię to robić, gdy wesela są w luksusowej sali Gesellschaftshaus Repp, Pałac na Opieszynie, Sala Weselna Platynowa Szim, Kompleks Ignasiak. Wiem, jaki byłby dobry moment do uchwycenia i jak mam go wyciągnąć. Z tego powodu mój reportaż weselny jest pełen wspaniałych fotografii.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Pałac na Opieszynie cechuje się atrakcyjną salą balową, a Sala Weselna Platynowa Szim może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Kompleks Ignasiak to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Barczyzna i Restauracja - Hotel Kassandra. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Kosmowski, Restauracja & Hotel Szaffran i Hotel Nekla też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl