Zdjęcia ślubne Czerniejewo - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Czerniejewo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witaj, mile widziany! Jestem Marie Filonenko, profesjonalna fotografka, oferująca swoje usługi z zakresu sesji ślubnych w miejscowości Czerniejewo i okolicach. Jeśli chciałbyś uwiecznić ten wyjątkowy dzień w niezapomnianych ujęciach, to jesteś we właściwym miejscu! Z moją pomocą Twojej ślubnej sesji będą towarzyszyć cudowne momenty. Zadbam o to, by wyjątkowa chwila pozostała w Twojej pamięci na zawsze. Wszystkie kreacje mojego autorskiego portfolio, wraz z szczegółami oferowanych pakietów, znajdziesz na mojej stronie internetowej. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się ze mną - chętnie doradzę.

Otwórz portfolio
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zdjęcie ślubne z kościoła - rodzice panny młodej
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko działam w rejonie województwa wielkopolskiego obejmującym miejscowości Czerniejewo, Nekla, Września, Gniezno i Pobiedziska, a także sąsiednie miasta Kostrzyn. Jestem w stanie wykonać piękne sesje ślubne w tamtych strefach, jednak wykonuję również sesje w innych częściach Polski i jestem otwarta na wyjazdy fotograficzne w całym kraju. Chętnie podzielę się z Państwem swoją pasją fotografii i sprawię, aby każda sesja była wyjątkowa.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna pozwala mi to uwieczniać to, co najważniejsze. Jestem zawsze pełna zaangażowania, aby zarejestrować piękne sceny i tworzyć interesujące kadry takiej podniosłej chwili. Z mojej inicjatywy staram się stworzyć obrazy, które są wyrazistym i trafnym odzwierciedleniem uczucia i wyeksponowanie wspaniałości Kościoła. Odwiedzam urocze kościoły, takie jak Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela i Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła, i tworzę rzeźby światła i cienia.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Kazimierza Królewicza, a także Parafia pod wezwaniem Świętej Królowej Jadwigi. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Krzyża, Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Św. Stanisława BM i Parafia pod wezwaniem Św. Bogumiła też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Reportaże weselne to istna sztuka. Jako fotografka ślubna mam odpowiednie predyspozycje i uwzględnię wszystko, co sprawi, że jego efekt będzie oszałamiający. Jestem bardzo spostrzegawcza i szybko reaguję na interesujące sytuacje, mam pracowitą głowę i uwielbiam nieszablonowo dobierać kadry. W okolicy mam dostęp do przepięknych sal weselnych, takich jak Pałac Czerniejewo, Hotel Nekla i Restauracja Nekla.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Pałac Czerniejewo cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Nekla może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel i Restauracja Nekla to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Dwór Podstolice i Pałac na Opieszynie. Poza tymi wcześniej wymienionymi Sala Weselna Platynowa Szim, Kompleks Ignasiak i Hotel Barczyzna też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl