Zdjęcia ślubne Krajenka - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Krajenka

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą moich usług fotograficznych. Jako fotografka z Wielkopolski, specjalizuję się w robieniu pięknych sesji ślubnych, które świetnie pokazują magię tego magicznego dnia! Z przyjemnością udostępnię moje usługi jako fotografka w Krajence i okolicach Wielkopolski. Łączę w sobie kreatywność w wykonywaniu zdjęć oraz profesjonalizm. Doceniam, że moje prace mają dla Państwa duże znaczenie. Zrobię wszystko, abyście cieszyli się z pięknych zdjęć z Waszego ślubu na lata. Zachęcam Państwa do kontaktu ze mną, aby dowiedzieć się więcej i zobaczyć moje portfolio.

Otwórz portfolio
  • Czarno-białe weselne zdjęcia ślubne z imprezy
  • Zdjęcie ślubne eleganckiej pary młodej z bukietem ślubnym w pustym pokoju
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne pary młodej po wyjściu z kościoła
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka specjalizująca się w sesjach ślubnych, działam głównie w powiecie złotowskim, w takich miejscowościach jak m.in Krajenka, Złotów, Wysoka, Łobżenica, Jastrowie czy Piła. Oferuję jednak moje usługi na terenie całej Polski i nie boję się wyjechać w inne regiony, by wykonać wyjątkową sesję. Każda podróż jest szansą na poznanie nowych miejsc i ludzi. Dzięki temu każda sesja jest dla mnie wyjątkowa. Wszystkie sesje ślubne objęte są moją ofertą.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna wiele lat spędziłam w kościołach podziwiając piękno sakralnych wnętrz, takich jak Parafia pod wezwaniem Świętej Anny i Parafia pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła Apostołów. Moją intencją zawsze jest dostrzeżenie niezapomnianych chwil, którym towarzyszy wzruszenie Par Młodych i ich Gości. Wykorzystując mój olbrzymi entuzjazm i doskonałe umiejętności dostrzegania emocjonujących momentów tworzę w kościołach ciekawe, barwne i kreatywne kadry. Myślę, że idąc po moich ślady każdy może poczuć tę radość, o którą się zabiegam i z którą zostawiam moich Klientów po wykonanej usłudze.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętej Anny cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła Apostołów może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Rocha to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, a także Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Parafia pod wezwaniem Św. Floriana i Parafia pod wezwaniem Św. Małgorzaty i Św. Walentego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Zajmowanie się reportażami z wesel to moja pasja, a moim celem jest uchwycenie pięknych chwil naszych klientów i sprawienie, aby ich weselne wspomnienia pozostały na zawsze! Pracuję z pełnym poświęceniem i dbałością o każdy detal. Dzięki mojej wrodzonej spostrzegawczość, umiejętności szybkiego reagowania na interesujące sytuacje i używania oryginalnych kadrów gwarantuje Wam zdjęcia z jedynym w swoim rodzaju powiewem. Stawiam na zdjęcia autentyczne, z zaskoczeniami i uczuciami, którymi można dzielić się z bliskimi.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne Zacisze cechuje się atrakcyjną salą balową, a Dom Biesiadny Zakątek Lipka może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Uroczysko - miejsce na Twoje Wesele! to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Leśna Chata i Restauracja Stajnia. Poza tymi wcześniej wymienionymi Zajazd Stawisko, RESTAURACJA Amor i Hotel FORMA też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl