Zdjęcia ślubne Środa Wielkopolska - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Środa Wielkopolska

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Pragniesz uchwycić najpiękniejsze chwile swojego ślubu - zaufaj profesjonalnej fotografce. Jestem Marie Filonenko i specjalizuję się w przygotowywaniu sesji ślubnych wokół Środy Wielkopolskiej. Zapewniam piękne kadry i mistrzowskie ujęcia wykonane z wyjątkowym zaangażowaniem i znajomością potrzeb klientów. Zapoznaj się z moją ofertą i pozwól mi uchwycić niezapomniane momenty ze swojego ślubu. Skontaktuj się ze mną i ciesz się pięknymi zdjęciami.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne w kamperze - para obejmuje się przed wejściem do auta
  • Zdjęcia ślubne pary młodej w parku obejmującej się na tle stawu
  • Zdjęcie ślubne z kościoła - rodzice panny młodej
  • Zdjęcie ślubne panny młodej tańczącej w ogrodzie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka Marie Filonenko, działam głównie w obrębie miejscowości Środa Wielkopolska, ale wykonuję również sesje ślubne w powiecie średzkim łącznie z miejscowościami Kórnik, Miłosław, Nekla, Książ Wielkopolski, Kostrzyn. Co więcej, jestem otwarta na sesje w innych regionach Polski, a także na wyjazdy w inne części Europy. Pracuję w wielu różnych stylach i skupiam się na tworzeniu niezapomnianych i oryginalnych sesji ślubnych, dostosowanych do każdej para. Eksperymentuję i dążę do doskonałości, aby zapewnić moim klientom zachwycające zdjęcia, które będą cenną pamiątką na całe życie.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Doświadczenie w pracy w kościołach jest dla mnie szczególnie ważne i to co w nich tworzę, jest dla mnie źródłem inspiracji. Jako fotografka mam inicjatywę i chęć aby pozostawić młodym małżonkom wspaniałe wspomnienia ze ślubu w kościele. Doświadczenie w fotografowaniu w pięknych kościołach, takich jak Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa, pozwala mi na tworzenie przyciągających wzrok zdjęć, z których dostrzegam głęboko ukryte emocje.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Józefa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Wszystkich Świętych, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Jakuba Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła, Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej i Parafia pod wezwaniem Św. Antoniego Padewskiego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka ślubna, dobrze wiem, jak ważne jest połączenie pracowitości i spostrzegawczości. Z tego też powodu, moje reportaże ślubne cechują się oryginalnością w doborze kadrów i szybkim reagowaniu na interesujące sytuacje. Wokół nas znajdują się atrakcyjne sale na wesele, takie jak: Hotel Podróżnik, P.H.U. Hedan czy Hotel Szablewski, więc pozostaje mi jedynie stworzyć wyjątkową historię i dostarczyć parze piękną pamiątkę na ich wyjątkowy dzień.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Hotel Podróżnik cechuje się atrakcyjną salą balową, a P.H.U. Hedan może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel Szablewski to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Cezar Hotel i Hotel Restauracja Wielkopolanka. Poza tymi wcześniej wymienionymi P.w., Gościniec Marzymięta i Restauracja Biała Dama też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl