Sesja chrztu Środa Wielkopolska - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Środa Wielkopolska

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie, fotografka i tworzę zdjęcia z sesji chrztu na terenie Środy Wielkopolskiej oraz sąsiednich miejscowości. Moim najważniejszym narzędziem pracy są wzbudzające emocje zdjęcia i chęć zapewnienia zadowolenia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i skontaktowania się ze mną! Dbam o to, aby każdy wyjątkowy dzień był uwieczniony na naszych fotografiach. Pozwólcie, że będę dzielić się z Wami wyjątkową częścią tego ważnego wydarzenia.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - bliźniaczki bawiące się na kocu po ceremonii
  • Sesja chrztu - przygotowania z siostrą i mamą
  • Sesja chrztu - niemowlę z błękitymi oczyma
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Oferuję fotografię chrztu w miejscowościach leżących wokół Środy Wielkopolskiej, jak Kórnik, Miłosław, Nekla, Książ Wielkopolski, czy Kostrzyn. Działam także w pozostałych regionach Polski i jestem gotowy do wyjazdów w każde miejsce, które widzicie Państwo fit. Sesje chrztu tworzone przeze mnie są nie tylko piękną pamiątką, ale wspomnieniem aktywnego uczestniczenia w tym wspaniałym wydarzeniu dla całej rodziny. Staram się tworzyć wyjątkowe momenty i uchwycić niecodzienne sytuacje, by zatrzymać naszą pamięć.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Do każdej sesji chrztu podchodzę z pełnym zaangażowaniem i gotowa jestem przyjąć wszelkie sugestie sprawiające, że sesja będzie jeszcze piękniejsza. Fotografować te szczególne momenty w kościele to ogromne wyzwanie. Staram się złapać emocjonalne momenty, kreując niezwykłą atmosferę i tworząc oryginalne, ciekawe ujęcia. Uwielbiam fotografować w pięknych kościołach naszej okolicy, takich jak Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej czy Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa - to dla mnie inspiracja. Łączę wytrwałość i doskonałe umiejętności dostrzegania delikatnych sytuacji i tworzenia niesamowitych kadrów.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Józefa to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Wszystkich Świętych, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Jakuba Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Apostoła, Parafia pod wezwaniem NMP Wniebowziętej i Parafia pod wezwaniem Św. Antoniego Padewskiego też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl