Sesja zdjęciowa dla par Środa Wielkopolska - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Środa Wielkopolska

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie i od lat robię sesje zdjęciowe dla par. Uwielbiam uwieczniać zakochane oczy i radości, które przynosi tworzenie wspólnych wspomnień. Pasjonuje mnie wykorzystywanie naturalnego światła do tworzenia niezapomnianych obrazów. Oferuję sesje na terenie miejscowości Środa Wielkopolska i okolic, a także możliwość współpracy w innych częściach Polski. Przyjęłam już wiele zleceń z różnych zakątków kraju. Jeśli chcesz stworzyć niezapomniane wspomnienia, skontaktuj się ze mną! Chętnie stworzę dla Ciebie i Twojego partnera piękne, pełne wzruszeń wspomnienia w wybranym przez Was miejscu.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par w kemperze - pocałunek w stylu boho
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa pary obejmującej się w łóżku
  • Sesja zdjęciowa - para głaszcze psa na randce w kawiarni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka mam szczęście wykonywać sesje zdjęciowe dla par w Mojim rodzinnym mieście i okolicach - Środa Wielkopolska oraz innych miejscowościach objętych powiatem średzkim, takich jak: Kórnik, Miłosław, Nekla, Książ Wielkopolski, Kostrzyn. Mogę także dojechać do innych regionów w Polsce, by wykonywać sesje. Off-miejsce fotografia to moja pasja i jestem skłonna podjąć się udanych sesji fotograficznych wszędzie! Jestem dobrze przygotowana i gotowa na podróże, a każde miejsce jest wyjątkowe i zachwycające w swojej własnej metafizyce.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl