Sesja rodzinna Środa Wielkopolska - plener na polu

Sesja rodzinna Środa Wielkopolska

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cieszę się, że mogę służyć swoją pomocą i doświadczeniem w przenoszeniu szczególnych momentów twojej rodziny na naneczki! Jako fotografka wykonuję sesje rodzinne w miejscach Środy Wielkopolskiej i okolic. Moją pasją jest uwiecznianie wyjątkowości tych chwil. Mimo tego, że moje kadry nie są zaplanowane, czuję się szczęśliwa tworząc dla was zdjęcia, które są jedyne w swoim rodzaju. Jeśli szukacie wyjątkowych momentów i chcecie je uwiecznić - jestem do usług! Wystarczy tylko skontaktować się ze mną.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako profesjonalna fotografka rodzinna Marie Filonenko wykonuje zdjęcia w powiecie średzkim jak i we wszystkich sąsiadujących miejscowościach, takich jak: Środa Wielkopolska, Kórnik, Miłosław, Nekla, Książ Wielkopolski oraz Kostrzyn. Jednak Marie nie ogranicza się wyłącznie do powiatu średzkiego. Gotowa jest do podróży w inne regiony aby wykonać profesjonalne sesje rodzinne na terenie całej Polski! Oferta Marie obejmuje również sesje portretowe, dziecięce, narzeczeńskie i do egzaminu na prawo jazdy.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl