Sesja ciążowa Skoki - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Skoki

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie Filonenko i jestem profesjonalną fotografką. Wykonuję sesje ciążowe dla mam i ich rodzin w Skokach i okolicach. Jeśli jesteś przyszłą mamą i szukasz magii w tych wyjątkowych chwilach - zajrzyj do mojego portfolio i przekonaj się, że oferowane przeze mnie usługi odpowiadają wymaganiom ludzi w każdym wieku. Żadna chwila nie będzie powtarzana - oferuję niezapomniane sesje! Dlatego jeśli chcesz poczuć się naprawdę wyjątkowo - skontaktuj się ze mną! Przygotuję dla Ciebie wyjątkowe zdjęcia, które zostaną z Tobą na zawsze.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako profesjonalna fotografka ciążowa, Marie Filonenko świadczy swoje usługi na terenie Skoków i okolicznych miejscowości w tym powiecie, w tym Rogoźna, Murowana Goślina, Wągrowiec, Kłecko i Oborniki. Jednak Marie Filonenko jest również otwarta na współpracę i podróże po całej Polsce, jeśli klient chce, aby jej tam dotarła. W swojej pracy stara się zawsze zrobić wszystko, co w jej mocy, aby zapewnić wyjątkową sesję zdjęciową swoim klientom! Dzięki szerokiemu zakresowi usług fotograficznych, Marie Filonenko zawsze stara się spełnić oczekiwania swoich klientów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl